Nagłośnienie przenośne 0

Nagłośnienie przenośne to coraz bardziej popularne i wygodne rozwiązanie typu"wszystko w jednym". Występuje w formie głośników i kolumn mobilnych z akumulatorem lub bez, z mikrofonami przewodowymi i bezprzewodowymi, odtwarzaczem mp3, USB, SD, Bluetooth, CD, DVD, wejściem gitarowym, procesorem DSP oraz wbudowanym mikserem.

Małe kolumny mobilne sprawdzają się jako lekkie nagłośnienie przenośne do szkół na “szybkie apele”, ośrodków kultury na próby, zakładów pogrzebowych, kościołów do nagłośnienia kaplic, jako głośnik mobilny do nagłośnienia konferencji, szkoleń, ceremoni pogrzebowych lub spotkań firmowych (BETA AUDIO 28 czy DENON Pro Commander Sport). Niektóre małe zestawy nadają się świetnie jako głośnik z mikrofonem dla przewodników i pilotów wycieczek ( BETA AUDIO PERSONAL 24 ,  MIPRO MA 101 U / MT 801 A lub DELTA AUDIO PORT5-BT ). 

Większe kolumny aktywne z mikrofonami można zastosować do nagłośnienia małych imprez plenerowych, występów na żywo, nagłośnienia kościołów, występów w szkołach, nagłośnienia przedszkoli, jako nagłośnienie w ośrodkach kultury, nagłośnienie spotkań, konferencji i szkoleń firmowych oraz sal sportowych i fitness ( BETA AUDIO 412BETA AUDIO 415 lub BETA AUDIO 12D ).

Największe i najmocniejsze zestawy nagłośnienia zastosujemy jako nagłośnienia małych koncertów w ośrodkach kultury, jako nagłośnienie dla DJ-ów, nagłośnienie do sal fitness, nagłośnienie do hoteli lub jako przenośne nagłośnienie do trudnych akustycznie sal gimnastycznych, auli w szkołach, nagłośnienie hoteli  czy nagłośnienie przenośne w kościołach. ( dB Technologies ES 1203DELTA AUDIO - SET2-212 2 x B-Hype 12 + SUB 615 ).

Komentarze do wpisu (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl